Problemy może rozwiązać psycholog. Dziewczyna w lesie.

Gabinet Psychoterapii

Zmagasz się z depresją, stanami lękowymi, posiadasz trudności w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i budowaniu relacji, a może nie radzisz sobie z codziennie narastającym stresem spowodowanym ciężką sytuacją w pracy? Gabinet psychoterapii i czekający tam na Ciebie wysoce wyspecjalizowani psychologowie mogą Ci w tym pomóc.

Obecne czasy powodują, iż przychodzi nam zmierzać się z wieloma problemami, które na pozór małe, potrafią urosnąć do wielkiej rangi. Bardzo często z powodu takowych niepowodzeń cierpimy na tym nie tylko my sami, ale i nasze najbliższe otoczenie. Rodzina widząc nasz smutek nie wie jak nam pomóc, partner podaje pomocną dłoń lecz to też nie pomaga, a przyjaciółka ciągle powtarza, że jedynym rozwiązaniem jest wizyta u psychologa.

Przyznanie się przed samym sobą, iż posiadamy problem to już pierwszy krok do naszego sukcesu. Wyspecjalizowani psychologowie z długoletnim doświadczeniem, którzy podejmą się terapii dziecięcej, młodzieżowej oraz u osób dorosłych, poradzą sobie z każdym trapiącym Cię lękiem, traumą, nerwicą, czy szeroko pojętą depresją.

Pierwsza wizyta u psychologa

Zmagasz się z jakimś problemem, którego sam nie potrafisz rozwiązać, a sił ubywa dosłownie z dnia na dzień. Często w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest wizyta w gabinecie psychoterapii, w której odbędziesz swoją pierwszą tylko i aż rozmowę z psychologiem.

Pod czas pierwszej wizyty zostanie ustalony tok leczenia, terminy tychże spotkań oraz cele, które będą do zrealizowania w trakcie całego czasu trwania sesji terapeutycznych.

Atmosfera w jakiej przebiega terapia jest niesamowicie przyjazna ponieważ nasi psychologowie doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż masz zupełne prawo do bycia kimkolwiek tylko chcesz. Istotnym elementem, o który zawsze staramy się dbać jest budowanie bezpieczeństwa naszych pacjentów. Jesteśmy przekonani, że bezwarunkowa akceptacja i nie ingerowanie bez zgody pacjenta w jego osobiste sprawy, są fundamentami w dobrej i stabilnej relacji psycholog – pacjent.

Problemy może rozwiązać psycholog. Dziewczyna w lesie.
fot. pixabay.com | cc0 – psycholog może pomóc rozwiązać wiele problemów.

Czy towarzyszący Ci lęk przed rozmową z obcym Ci człowiekiem, któremu będziesz musiał opowiedzieć o trapiących Cię problemach, powoduje, że wzbraniasz się przed tą wizytą? Nie martw się ponieważ dzięki panującej atmosferze w naszym gabinecie psychoterapii, poczujesz, że możesz nam powiedzieć wszystko. Budowanie wzajemnego zaufania i Twojego bezpieczeństwa to dla nas bardzo ważne elementy każdej sesji terapeutycznej. Dzięki szczerym i otwartym rozmowom poczujesz się zdecydowanie lepiej, a ciążący Ci wielki ciężar w postaci Twojego problemu zacznie bardzo szybko znikać.

Wizyta u psychologa nie boli, a wręcz przeciwnie przynosi niesamowitą ulgę. To właśnie ten pierwszy krok ukierunkuje Twoją drogę do uwolnienia się z ‘sytuacji bez wyjścia”.

Depresja i inne schorzenia powinny skłonić do wizyty u psychoterapeuty.
fot. pixabay.com – CC0 | Depresje można skutecznie wyleczyć w Gabinecie Psychoterapii

Jaki jest koszt wizyty w gabinecie psychoterapii?

Bardzo często to właśnie cena odgrywa ważną rolę w wyborze gabinetu psychoterapii, do którego trafimy z naszym problemem. Jeżeli chodzi o kwestię kosztu jednej sesji terapeutycznej, ceny w zależności od renomy samego gabinetu jak i psychologów w nim leczących, wahają się od 80 do 150 zł. Ilość wizyt zależy od rodzaju zdiagnozowanego problemu, dlatego w tym celu należy udać się na pierwszą rozmowę, na której zostanie ona ustalona. Psychologowie rozróżniają bowiem dwa rodzaje terapii: krótkoterminową oraz długoterminową. Ta pierwsza może trwać od kilku do kilkunastu wizyt, przy czym druga niekiedy nawet kilka lat.

źródła:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *